Erener ve Yıldırım Ailelerinin Mutlu Günü

17-09-2023 1349 Yorum yok. Yorum Ekle

Geçmiş dönem Beykoz Belediye Meclis Üyesi ve aynı zamanda Beykoz’un esnaflarından Şenol Erener’in oğlu Bayram Erener ile Kübra Yıldırım dünya evine girdi.

 

Beykoz Belediyesi’nin Beykoz Spor Ormanı’nda bulunan Nikâh Sarayı’nda dünya evine giren çiftlerin düğünü Polenezköy Aktivitem Park’ta gerçekleşti.

 

Düğün merasimine, Şenol Erener’in Beykoz Belediyesi’nde birlikte görev yaptığı Yaşar Cenberoğlu, Hasan Gedik, Naci Candaş ve Erdoğan Karadeniz gibi isimler başta olmak üzere Erener ve Yıldırım Ailelerinin akrabaları, komşuları ve sevenleri ile genç çiftin arkadaş grupları katılım gösterdi.

 

Düğün alanının girişinde misafirlerini karşılayan Şenol Erener ve Aile fertleri, gece boyunca kendileri ile yakından ilgilendi.

 

Beykoz Belediyesi Nikah Sarayı’nda gündüz saatlerinde gerçekleşen nikah sonrası, düğün alanında Kübra&Bayram çiftinin arkadaşları mizansen nikah merasimi gerçekleştirdi.

 

Gelin ve damat gerçekleştirdikleri açılış dansı sonrası Aile büyükleri ile birlikte masaları tek tek gezerek katılımları için teşekkür ettiler.

 

Erener ve Yıldırım Ailelerinin misafirleri gece boyu eğlenceli bir düğün akşamı geçirdi.

 

Beykoz Doğuş Haber Gazetesi olarak Kübra&Bayram Erener çiftini tebrik ediyoruz… Videolar

Toplam 1 video bulundu.

Fotoğraf Galerisi


17-09-2023 1349 Yorum yok. Yorum Ekle