Beykoz’da Siyaset Dünyasını Buluşturan Sünnet Düğünü

06-09-2023 1014 Yorum yok. Yorum Ekle

İYİ Parti Beykoz Medya İlişkilerinden Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı ve İlçe Sözcüsü, aynı zamanda bir dönem Beykoz’da yerel gazete sahibi olan meslektaşımız Sevda Gürdap Ay’ın oğlu Taha Cesur Ay’ın sünnet düğününe siyasetçi akını oldu.

 

Geçmişte Beykoz’un iş kadını olarak tanıdığı ardından yerel gazetecilik yaptıktan kısa bir zaman sonra siyasete atılarak İYİ Parti Beykoz STK'lardan Sorumlu İlçe Başkan Yardımcılığı  görevini yürüten Sevda Gürdap Ay, geçtiğimiz günlerde gerçekleşen Yönetim Kurulu toplantısı sonrası Medya İlişkilerinden Sorumlu İlçe Başkan Yardımcılığı ve İYİ Parti Beykoz İlçe Sözcülüğü görevine getirildi.

 

Doğuş Haber Gazetesi İmtiyaz Sahibi Ozan Derviş’in de davetli olduğu fakat mazereti sebebiyle katılamadığı sünnet düğününe 27. Dönem İYİ Parti İstanbul Milletvekili Hayrettin Nuhoğlu,  İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Coşkun Yıldırım, İYİ Parti Ataşehir ve İBB Meclis Üyesi Oğuz Sarul, İYİ Parti Beykoz İlçe Başkanı Akif Taşdemir, İYİ Parti Sancaktepe İlçe Başkan Yardımcısı Kemal Atakan Çelebi, İYİ Parti Çekmeköy İlçe Başkan Yardımcısı Muzaffer Çelebi, 28. Dönem İYİ Parti İstanbul Birinci Bölge Milletvekili Adayları Ayşe Kıraç, Kadir Kürşat Arslan, Erdal Demir, Ahmet Çelebi, Aylin Ceyda Alpan ile Gürdap ve Ay Ailelerinin fertleri katılım gösterdi.

 

Beykoz Doğuş Haber Gazetesi olarak Taha Cesur Ay kardeşimizi tebrik ediyor, Gürdap ve Ay Ailelerine damatlığını da görmelerini temenni ediyoruz.

 
06-09-2023 1014 Yorum yok. Yorum Ekle