Beykoz’un sevilen eğitimcilerinden, Çubuklu Şehit İsmail Kefal İlkokulu Öğretmeni ve Türk Halk Oyunları Federasyonu Hakemi Bayram Yıldız Öğretmen, annesi Hanım Yıldız’ı kaybetti.
İkindi
namazını müteakiben Kavacık Yıldırım Beyazıt Camisi’nde kılınan cenaze namazına
Kavacık Mahallesi Muhtarı Yasemin Şahin, Bayram Yıldız Öğretmen’in
meslektaşları, öğrencileri ile Ailenin akrabaları, komşuları katılım gösterdi.
Kılınan cenaze namazı sonrası Anadolu Hisarı Mezarlığı’na defnedilen merhume Hanım Yıldız’a Beykoz Doğuş Haber Ailesi olarak yüce Allahtan rahmet, başta dostumuz Bayram Yıldız Öğretmen şahsında tüm Aileye ve sevenlerine sabırlar diliyoruz.