Mikail Akyıldız ve Yeniden Refah Ekibi Beykoz'da Hız Kesmiyor

15-01-2023 845 Yorum yok. Yorum Ekle

Yeniden Refah Partisi Beykoz İlçe Başkanlığı yaklaşan seçimler öncesi kısa bir zaman önce yenilediği tüm teşkilat kadrolarıyla ilçede ki çalışmalarını hızlandırdı, Örnekköy Mahallesi'nde esnaf ziyareti yaparak vatandaşın sorunlarını dinledi.

 

Mikail Akyıldız, etkin iş, STK ve Siyasetçi kimliği ile çok hızlı yol aldığı çalışmalarında ekibiyle birlikte tüm ilçe genelinde ziyaretler gerçekleştirmekte.

 

Yeniden Refah Partisi Beykoz İlçe Başkanı Mikail Akyıldız ve İlçe Yönetimi'nin koordinesinde gerçekleşen etkinliğe Yeniden Refah Partisi İstanbul İl Başkan Yardımcısı Mahir Karal ve Beykoz Sorumlusu Adem Özer katılım gösterdi.

 

Geçtiğimiz günlerde bir Örnekköy sakininin samanlığının yıkılması olayında aileye olan desteğini iki kez ziyaret ederek gösteren Başkan Akyıldız ve ekibi, hafta sonu Örnekköy mahallesi çay evinde bekleyen vatandaşların olduğunu öğrenince İl ve İlçe Yöneticileriyle birlikte çalışmasını Örnekköy Mahallesine yönlendirdi. 

 

Örnekköy Mahallesi'nde ki esnaf ziyareti ilk olarak Çay Evi ziyareti ile başladı. Çay Evi'nde Yeniden Refah Partisi'nin mahallelerine geleceğini duyan vatandaşlar ile buluşan Akyıldız ve Yönetimi, soğuk bir Beykoz akşamını ısıtan sobanın başında vatandaşlar ile hasbıhal etti.

 

Çay Evi'nde Örnekköylülere hitap eden Yeniden Refah Partisi Beykoz İlçe Başkanı Mikail Akyıldız, Örnekköy Mahallesi ile arasında duygusal bir bağ olduğunu açıklayarak kısa süre önce gerçekleşen yıkım başta olmak üzere mahallelilerin bir yıl öncede çağrısına kayıtsız kalmayarak yine sabaha karşı gerçekleşen iki yıkım için Örnekköy'e geldiğini ve söz konusu iki yıkımı da durduğunu ifade ederek, son gerçekleşen yıkıma maalesef engel olamadığını ve 91 yaşında bir teyzenin samanlıktan bozarak eve kattığı bir odanın yerle yeksan olduğunu belirtti.

 

Partililer ve vatandaşlar arasında karşılıklı sohbet şeklinde gerçekleşen ziyarette Akyıldız'ın ardından mahalleliler, başta mahallelerinde olmak üzere ilçe genelinde gerçekleşen yıkımlardan üzüntü duyduklarını, 2B kapsamında arazilere belirlenen rayiç bedellerin çok yüksek olduğunu belirttiler.

 

Mahallelilere hitaben konuşan Beykoz İlçe Başkanı Mikail Akyıldız, daha önce pek çok kez Örnekköy'e bir STK Başkanı olarak geldiğini bundan sonra bir siyasi partinin ilçe başkanı olarak çok daha fazla geleceğini belirterek, kendilerinin çözüm makamı olmadığını fakat bu ve benzeri sorunları parti olarak daima yetkililer ile görüşerek kamuoyunun oluşmasını sağlayıp çözüm için ellerinden ne geliyorsa yapacaklarını ifade etti.


Tüm ilçe genelinde üye çalışmalarının büyük bir hızla devam ettiğini, bu köyde de üye olmak için müracaat edenlerin olduğunu belirtmelerine rağmen, bugün özellikle üye kayıt formları getirmediklerini. Buradaki amaçlarının mahallelilerle sohbet etmek ve acısı olan ailenin acısını paylaşmak için olduğunu bildirdi


Beykoz İlçe Başkanı Mikail Akyıldız'ın ardından Yeniden Refah Partisi İstanbul İl Başkan Yardımcısı Mahir Karal’da mahallelilere hitap ederek Ayasofya'nın cami olarak hizmet vermesi, İstanbul Sözleşmesi'nin kaldırılması ve EYT düzenlemesi gibi pek çok konuda Genel Başkanları Dr. Fatih Erbakan ve parti kurmaylarının gerçekleştirdiği söylemlerin büyük katkısı olduğunu söyleyerek Beykoz'da da bu sorunların çözümünde İlçe Başkanı Akyıldız ve Yönetimi'nin büyük katkısının olacağını belirterek yaklaşan seçimlerde Yeniden Refah kadrolarına gösterilecek ilgi sonrası Türkiye'nin çok kısa bir sürede şahlanacağının altını çizdi.


Yeniden Refah Partisi İstanbul İl Başkan YardımcısıMahir Karal'ın konuşmasının ardından, Yavuz Yılmaz’ın Yeniden Refah Partisi Örnekköy Mahalle Temsilciliğine atanmasın açıklanması sonrası, Çay Evi'nden çıkan Yeniden Refah Partililer Örnekköy mahallesinin diğer esnaflarını da ziyaret ederek Genel Başkanları Dr. Fatih Erbakan'ın selamlarını ilettiler.


Videolar

Toplam 1 video bulundu.

Fotoğraf Galerisi


15-01-2023 845 Yorum yok. Yorum Ekle
Ozan Derviş

SİYASİ KUTUPLAŞMADAN KAÇINMALIYIZ

28-03-2023 Yorum yok. 445
Neyir Erkan Şişman

HAZIR MIYIZ?

28-03-2023 Yorum yok. 395
Tuncay Ünde

GEÇMİŞİ TECRÜBE EDİNMEK

28-03-2023 Yorum yok. 442
Yaprak Akın

BİNANIZ 4 KATIN ÜZERİNDE VE 20 YAŞIN ÜZERİNDEYSE!

28-03-2023 Yorum yok. 394
Feride Gündüz "Hoş Kalem"

BİR KADIN DEĞİŞİR DÜNYA DEĞİŞİR

28-03-2023 Yorum yok. 379
Tekin Toklucu "Ters Köşe"

SÖZ KONUSU VATANSA GERİSİ TEFERRUATTIR

28-03-2023 Yorum yok. 365
Cüneyt Pulant

Çanakkale’den Sevgilerimle

28-03-2023 Yorum yok. 525
Hacı Arıcı

RAMAZAN NEDİR, NE DEĞİLDİR?

28-03-2023 Yorum yok. 399
Makbule İnaç

Sevgili Eğitim Dostumuz,

22-02-2023 Yorum yok. 856
Erdal Uzuner

BEYKOZ DEPREME HAZIR MI?

05-03-2023 Yorum yok. 1158
Asiye Çakır

FIRSATÇILARI DEŞİFRE EDİN…

22-02-2023 Yorum yok. 1467

NE YAPARSAN YAP AŞK İLE YAP

25-10-2022 Yorum yok. 2309