Beykoz’da Müzik Susmasın

11-06-2021 1231 Yorum yok. Yorum Ekle

Beykoz Müzisyenler Derneği, yaza moral pikniği düzenleyerek girdi.


Beykoz Müzisyenler Derneği, Riva yolu üzerindeki My Wedding Restoran&Kır Bahçesi’nde yaz sezonuna moral ve motivasyon içerisinde girebilmek için üyeleri ve aileleriyle piknik organizasyonu düzenledi.


Beykoz Müzisyenler Derneği Başkanı Ozan Derviş ve Yönetim Kurulu ile Dernek Kurucu Başkanı ve Yönetim Kurulu Danışmanı Ayhan Aydın’ın organizesinde My Wedding Restoran&Kır Bahçesi’nde düzenlenen pikniğin ana sponsoru AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Hanefi Dilmaç olurken, yine Beykoz’un yetiştirdiği iş adamlarından Aytaç Makina’nın sahibi Hayrullah Aytaç, Yağmurlar Gıda’nın Sahibi Özkan Ayduğan ve Beykoz Taraftarlar Derneği Başkanı Cafer Baş’da gün boyu devam eden Beykoz Müzisyenler Derneği Pikniğine katkı sunarak, günün daha farkındalıklı geçmesine vesile oldular.


Sabahın erken saatlerinde, Dernek Üyesi Müzisyenler ve Ailelerinin katılımıyla gerçekleşen etkinliğe, mesai günü olması sebebiyle müsait olan müzisyenler ve aileleri günün erken saatinde piknik alanına gelirken, çalışma şartlarını ayarlayabilenler ise gün içerisinde dönüşümlü olarak etkinliğe katılabildiler.


AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç ve İlçe Yönetimi, Önceki dönem Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı, Beykoz İlçe Milli Eğitim Müdürü Kazım Bozbay ve Beykoz Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Mustafa Mamur’da pikniğe katılarak Beykozlu Müzisyenlerin yanında oldu.


Beykozlu müzisyenlerin sırasıyla sahne aldığı etkinliğin açılış konuşmasını yapan Beykoz Müzisyenler Derneği Başkanı Ozan Derviş, yaklaşık bir yıl önce kurulan, Beykoz Belediyesi’nin Karlıtepe Mesire alanında düzenlediği Sesiyle Sazıyla Beykoz programı ile adını tüm Beykoz ve dünyaya duyuran Beykoz Müzisyenler Derneği olarak, yaza moral ve motivasyon içerisinde girmek adına böyle bir organizasyon düzenlediklerini belirtirken, bu düşüncelerini AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Hanefi Dilmaç ile paylaştıklarını ve kendisinin de bu etkinliğin sponsoru olmak istediğini belirterek kendisine teşekkür edip, akabinde geçmişte olduğu gibi piknik etkinliğine sundukları çeşitli ikramlar ile katkı koyan Beykoz’un üç önemli iş insanı olan Hayrullah Aytaç, Özkan Ayduğan ve Cafer Baş’a konuyu açtıklarında kendilerinin de seve seve sürece katkı koyduklarının altını çizip kendilerine teşekkür etti.


Piknikte bir teşekkürde mükemmel işletmesinin tüm imkânlarını Beykoz Müzisyenler Derneği Pikniği için sunan My Wedding Restoran&Kır Bahçesi sahibi Ömer Sevim’e, Personeline ve Beykoz Müzisyenler Derneğinin tabela ihtiyaçlarını bedelsiz yapan, piknik günü işletmenin tabela işleri için alanda bulunan Beykoz Sivaslılar Derneği Kurucu Başkanı ve Demiroğlu Reklamcılığın sahibi Mustafa Demir’e yapıldı.


Başkan Ozan Derviş’in ardından sabah saatlerinden akşam saatlerine kadar olan süre içerisinde etkinliğe katılan protokol konukları da günün anlam ve önemini bildiren selamlama konuşmaları yaptılar.


Beykoz Taraftarlar Derneği Başkanı Cafer Baş konuşmaları sonrası AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Hanefi Dilmaç ve önceki Dönem Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı ’ya Beykoz Spor Kulübü Logosunun bulunduğu masa bayrak seti hediye etti. Hanefi Dilmaç ve Ahmet Katırcı Cafer Baş’a hediyeleri için teşekkür ederken, Hanefi Dilmaç Beykoz Spor Kulübü’nün durumunu yakından bilen bir Beykozlu olarak bir şeyler yapılması gerektiğine inanarak, bu konuda çok katılımcısı olacak bir çalışma yapmayı planlayacaklarını ile getirdi.  


Sosyal mesafe kuralına uygun olarak düzenlenen etkinlik akşam saatlerine kadar derneğin üyesi müzisyenlerin canlı olarak yaptığı müzik ile son buldu.

Beykoz Müzisyenler Derneği Yönetim Kurulu Videolar

Toplam 1 video bulundu.

Fotoğraf Galerisi


11-06-2021 1231 Yorum yok. Yorum Ekle
Ozan Derviş

NE ALAKA DİYENLER OYABİLİR LAKİN İNANIN ÇOK ALAKA

16-07-2021 Yorum yok. 1963
Neyir Erkan Şişman

İYİLEŞTİK Mİ?

16-07-2021 Yorum yok. 1052
Hacı Arıcı

KURBAN BAYRAMI VE ÖNEMİ

16-07-2021 Yorum yok. 1233
Cüneyt Pulant

Sevgi Dili!

16-07-2021 Yorum yok. 1352
Yaprak Akın

NEDEN VE NEDEN !!

16-07-2021 Yorum yok. 658
Osman Topuz

Gaflete Düşmeyelim

16-07-2021 Yorum yok. 617
Tuncay Ünde

İstanbul Büyük Şehir Belediyesine Teşekkürler

16-07-2021 Yorum yok. 673
Tekin Toklucu "Ters Köşe"

Çok değerli okuyucularım,

16-07-2021 Yorum yok. 404
Makbule İnaç

Sanatsal bir yakarış

27-06-2021 Yorum yok. 859
Asiye Çakır

Hayatı anlamayı seçen herkese merhaba…

27-06-2021 Yorum yok. 852

İYİ AİLE OLABİLMEK

08-05-2021 Yorum yok. 769