TOFD Beykoz “Benimle Çıkar mısın?” Etkinliği Düzenledi

04-07-2024 843 Yorum yok. Yorum Ekle

TOFD Beykoz Şubesi, derneğin üye ve gönüllülerinin yaz aylarına özgü buluşma etkinliğini bu yıl “Benimle Çıkar mısın?” mottosuyla İBB Beykoz Korusu Sosyal Tesisleri’nde gerçekleşti.

 

TOFD Beykoz Şube Başkanı Saniye Efe ve Yönetimi’nin ev sahipliğinde gerçekleşen etkinliğe Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Bilgehan Murat Miniç, Beykoz İlçe Emniyet Müdürü Hakan Öztürk, Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü’nün rütbeli polis memurları, Sinema ve Tiyatro Sanatçısı, Yazar Sevtap Çapan ile derneğin üye ve gönüllüleri aileleri ile birlikte katılım gösterdi.

 

Gerçekleşen etkinlik ile ilgili Beykoz Doğuş Haber’e özel açıklamalarda bulunan TOFD Beykoz Şube Başkanı Saniye Efe “Sıcak havalarda evlerinde bunalan ancak hayat enerjileri daim olan kıymetli TOFD'lilerin üye ve gönülleri olarak yaz aylarına özgü buluşma zamanımız gelmiş ve birbirimizi çok özlemiştik.

 

Bu defa buluşmamızın konsepti; daha evvel toplu ve bireysel buluşmalarda yaptığımız gibi göz göze, diz dize, gönül gönüle gerçekleşen "Benimle Çıkar mısın" olsun istedik.

 

Engellilerin yaşadığı sosyal dışlanma- ayrımcılık gibi sorunları ortadan kaldırmak, toplumdaki gönüllülük duygusunun ortaya çıkmasını sağlamak amaçlı düzenlemiş olduğumuz "Benimle Çıkar mısın?" programının ilkini Beykoz Emniyet Müdürümüz Sayın Hakan Öztürk önderliğinde düzenledik. Her masamızda Hakan Müdürümüzün değerli ekibinden bir rütbeli arkadaşımız oturarak öğlen yemeği eşliğinde, dernek üyelerimizle sohbet etme fırsatı buldular.

 

Programımıza katılan herkesin yüzünün güldüğü bu güzel günde; başta Beykoz Emniyet Müdürümüz Sayın Hakan Öztürk olmak üzere tüm emniyet mensuplarına, Belediye Başkan Yardımcımız Bilgehan Murat Miniç'e, tiyatro sanatçısı Sevtap Çapan Hanımefendiye, gün boyu hizmette hiç kusur etmeyen gönüllülerimize ve TOFD'nin yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederiz.” şeklinde konuştu.

 

Beykoz Doğuş Haber Gazetesi olarak günlerce önce aldığımız davete, takvim hatası yaparak katılamadık. Bu güzel etkinlik için TOFD Beykoz Şubesi’ni tebrik ediyor, fotoğraf ve bilgi desteği için Şube Başkanı Saniye Efe’ye teşekkür ediyoruz.

 

Anahtar Kelimeler : Beykoz,Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği,TOFD,TOFD Beykoz Şubesi,Saniye Efe,Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü,Hakan Öztürk


Fotoğraf Galerisi


04-07-2024 843 Yorum yok. Yorum Ekle