İlkay Yücel “Bu kararı esefle kınıyoruz.”

01-07-2024 576 Yorum yok. Yorum Ekle

Yeniden Refah Partisi Beykoz İlçe Başkanı İlkay Yücel’in kapanan Beykoz Belediyesi Sanat Eğitim Merkezi(BEYSEM) ile ilgili basın açıklamasını orijinal haliyle okuyucularımıza aktarıyoruz.


*Basın Açıklaması*

Değerli Basın Mensupları ve Kıymetli Beykoz Halkı,

31 Mart seçimleri sonrası göreve gelen Sayın Alaattin Köseler ve Beykoz Belediyesi'nin yeni yönetimi, ilk icraatlarıyla Beykoz halkını büyük bir hayal kırıklığına uğratmıştır. 4.5 yıl boyunca yaklaşık 30 bin vatandaşımızın faydalandığı kursları kapatarak 150 personel ve 80 eğitmeni işsiz bırakmak, kabul edilemez bir skandaldır. Bu kararı esefle kınıyoruz.

Eğitimi baltalayan bu karanlık zihniyet, Beykoz'un geleceğini çalmaktadır. Seçim öncesi refah ve huzur vaat eden bu yönetim, göreve gelir gelmez verdiği sözleri unutarak halkımızı aldatmıştır. CHP zihniyetinin değişmediği ve halka ihanet ettiği açıkça ortadadır.

Sayın Alaattin Köseler'in konuyla ilgili yaptığı açıklamaları yeterli ve inandırıcı bulmuyoruz. Çıkarılan personellere öncelik verilip verilmediğinin de takipçisi olacağız.

Yeniden Refah Partisi Beykoz İlçe Başkanlığı olarak, bu vahim karardan derhal dönülmesini talep ediyoruz. Beysem kurslarının hemen faaliyete geçirilmesi, işten çıkarılan tüm personelin geri alınması ve eğitimin kesintisiz devam etmesi zorunludur. Aksi takdirde, Beykoz halkının tüm dinamikleriyle birlikte belediye önünde büyük bir protesto düzenleyeceğimizi ve bu konu hakkında sesimizi daha çok yükselteceğimizi bildiriyoruz.

Bu yanlıştan dönülmezse, Beykoz'un refahı ve geleceği için mücadelemizi sonuna kadar sürdüreceğiz. Belediye yönetimi bu kararını derhal geri çekmeli ve halkın taleplerine uygun adımlar atmalıdır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Yeniden Refah Partisi Beykoz İlçe Başkanı

İlkay Yücel

Anahtar Kelimeler : Beykoz,Yeniden Refah Partisi,Yeniden Refah Partisi Beykoz İlçe Başkanlığı,İlkay Yücel,Beykoz Belediyesi,Alaattin Köseler,BEYSEM,Beykoz Belediyesi Sanat Eğitim Merkezi01-07-2024 576 Yorum yok. Yorum Ekle