CHP Beykoz, Spor Kulüpleri’nin Sorunlarını Masaya Yatırdı

17-08-2022 1175 Yorum yok. Yorum Ekle

CHP Beykoz İlçe Başkanlığı, Beykoz’da Spor Kulüpleriyle bir araya gelerek sorunlarını dinledi.

 

CHP Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün ve Spor’dan Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı Mustafa Kaya’nın ev sahipliğinde İBB Beykoz Korusu Sosyal Tesisleri’nde gerçekleşen kahvaltılı toplantıya, CHP Beykoz İlçe Yöneticileri, CHP Beykoz Belediye Meclis Üyeleri, Beykoz Amatör Spor Kulüplerini Destekleme Derneği(BİSK) Başkanı Asım Özdemir ile Beykoz’da faaliyet gösteren Spor Kulüpleri’nin temsilcileri katılım gösterdi.

 

Kahvaltı sonrası toplantının açılışını CHP Beykoz Spor’dan Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı Mustafa Kaya yaptı. Kaya Spor Kulüpleri’nin temsilcilerine katılımları için teşekkür ederek sözü İlçe Başkanı Aydın Düzgün’e bıraktı.

 

CHP Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün, Beykoz’da çocukların, gençlerin spor ahlakı ile büyüyüp gelişmesinde çok önemli görevleri bulunan Spor Kulüpleri’nin temsilcilerine katılımları için teşekkür ederek sözlerine başladı.

 

Başkan Düzgün, pandemi sonrası çalışmalarına hız verdiklerini belirterek uzun zamandır bir araya gelemedikleri Spor Kulüpleriyle kahvaltılı bir toplantıda buluşup, Beykoz’da sporun sorunlarını görüşmek üzere bir araya geldiklerinin altını çizdi.

 

CHP Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün’ün konuşması sonrası BİSK Başkanı Asım Özdemir’de selamlama konuşması yaptı. Özdemir, CHP Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün, İlçe Yönetimi ve Belediye Meclis Üyelerine kahvaltı için teşekkür ederek, Beykoz’da ki spor kulüplerinin temsilcileri olarak Merkezi ve Yerel Yöneticiler başta olmak üzere İktidar ve Muhalefet Partileri ile de belirli zamanlarda bir araya gelerek Beykoz’da sporun gelişmesi adına sohbet etmek, fikir alışverişinde bulunmak istediklerini, bu isteklerinin uzun zamandır pandemiden dolayı gerçekleşemediğini belirterek sözü BİSK adına Beykoz Belediyesi ile görüşecek olan BİSK Sözcüsü Çubuklu Spor Kulübü Başkanı Coşkun Tosun’a verdi.

 

BİSK Sözcüsü ve Çubuklu Spor Kulübü Başkanı Coşkun Tosun, kahvaltı için Aydın Düzgün ve ekibine teşekkür ederek sözlerine başladı. Tosun, yılbaşı öncesi Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın ile Riva yolu üzeri Kemankeş Restoran’da gerçekleşen toplantıda Başkan Aydın’ın kendilerine nakdi anlamda destek olma sözünün yanında bonus olarak da malzeme desteğinde bulunacağını belirttiğini fakat yerel seçimler sonrası sadece bir kez verilen nakdi destek sonrası 2 yıldır destek alamadıklarını, sadece bu sezon öncesi malzeme desteği bulunulduğunu belirterek yaptığı görüşmelere istinaden bu yılsonuna kadar Beykoz Belediyesi’nden her hangi bir nakti yardım olmayacağı izlenimine kapıldığını belirtti.

 

Coşkun Tosun, Beykoz’da başta Beykoz Belediyesi’nin Spor Kulüpleri’ne sağladığı fakat 2 yıldır alınamayan nakti yardım konusu olmak üzere Spor Kulüpleri’nin sorunlarını BİSK adına dile getirdi.

 

Başkan Coşkun Tosun’un ardından CHP Beykoz Belediye Meclis Üyesi Recayi Çelik, Paşabahçe Spor Kulübü Başkanı Coşkun Okur, Soğuksu Spor Kulübü Başkanı Muammer Aydınoğlu, Beykoz Spor Kulübü Başkanı Zeki Aksu, Bey Taekwondo-Kick Boks-Fıtness Spor Kulübü Başkanı Mustafa Zurnacı, Beykoz Basketbol Spor Kulübü Başkanı Cüneyt Pulant, Doğuş Haber Gazetesi İmtiyaz Sahibi Ozan Derviş ve Kanlıca Spor Kulübü Başkan Yardımcısı Mustafa Kaya’nın konuşmaları sonrası CHP Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün kapanış konuşması yaptı.

 

Başkan Düzgün, Beykoz’da ki spor kulüplerinin başta nakdi yardım olmak üzere sorunlarının çözümü için ellerinden gelen desteği vereceklerini belirterek, gerek İlçe Başkanlığı olarak gerekse Belediye Meclis Grubu olarak çözüm için çalışacaklarını belirtti.

 

CHP Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün’ün kapanış konuşması sonrası çekilen hatıra fotoğrafı ile toplantı sona erdi.  

 

Toplantıda, genel olarak tüm konuşmacılar içten ve samimi konuşurken, geride kalan sürecin öz eleştirisini yaparak önümüzdeki süreçte yapılması gerekenleri ve yapılabilecekleri dile getirdiler. Olabilecek kavram kargaşasının önüne geçebilmek için tüm konuşmacıların söylevleri haberimizin video bölümünde olup, spora gönül veren okuyucularımızın itina ile izlemelerini öneririz.


Videolar

Toplam 1 video bulundu.

Fotoğraf Galerisi


17-08-2022 1175 Yorum yok. Yorum Ekle
Ozan Derviş

HASTANEMİZE SAHİP ÇIKALIM

27-09-2022 Yorum yok. 591
Neyir Erkan Şişman

MHRS

27-09-2022 Yorum yok. 501
Adem Öztürk "Beykoz Sevdalısı"

Emperyalistlerin bitmeyen oyunları

27-09-2022 Yorum yok. 551
Feride Gündüz "Hoş Kalem"

UNUTANI UNUTMA

27-09-2022 Yorum yok. 497
Tuncay Ünde

TOKATKÖY GERÇEĞİ "Masum Değiliz Hiç Birimiz"

27-09-2022 Yorum yok. 554
Yaprak Akın

YENİ TÜRKİYE

27-09-2022 Yorum yok. 430
Cüneyt Pulant

SPOR!

27-09-2022 Yorum yok. 721
Asiye Çakır

YAŞA(T) BE İNSAN!

27-09-2022 Yorum yok. 494
Tekin Toklucu "Ters Köşe"

TÜRKİYE DE FUTBOL İKLİMİ… (1)

27-09-2022 Yorum yok. 551
Hacı Arıcı

ANA GİBİ YÂR, BAĞDAT GİBİ DİYAR OLMAZ

27-09-2022 Yorum yok. 498
Makbule İnaç

Sanatsal bir yakarış

27-06-2021 Yorum yok. 1904