A.Hisarı İdman Yurdu Spor Kulübü’nde İlker Güner Dönemi

24-07-2022 3045 Yorum yok. Yorum Ekle

Anadolu Hisarı İdman Yurdu Spor Kulübü, olağanüstü seçimli genel kurul toplantısını kulüp lokalinde gerçekleştirdi. Beykoz Spor Camiasının, ekibiyle birlikte çalışmalarını hedef odaklı planlarıyla çok farkındalıklı bulduğu Başkan Cenk Nur görevini Başkan Yardımcısı İlker Güner’e devretti.


Kulüp lokalinde gerçekleşen genel kurul toplantısına SGK Beykoz İlçe Müdürü Ferda Özkalender, Deva Partisi Beykoz İlçe Başkanı Av. Hikmet Baki ve İlçe Yönetimi, İYİ Parti Beykoz İlçe Yöneticileri Adnan Güner, Alparslan Erdin, Anadolu Hisarı Mahallesi Muhtarı Güzin Merve, Göksu Mahallesi Muhtarı Gül Bağdatlı, Marmara Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Dekan Yardımcısı TÜFAD İstanbul Şube Başkanı Prof. Dr. Mehmet Yorulmazlar, Beykoz Amatör Spor Kulüplerini Destekleme Derneği Başkanı Asım Özdemir ve Spor Kulüpleri’nin Temsilcileri, Beykozlu Doğu Karadenizliler Derneği Başkanı İsmet Konca, Beykoz Taraftarlar Derneği Başkanı Cafer Baş, Anadolu Hisarı İdman Yurdu Spor Kulübü'nün efsane sporcuları ve Kulüp Üyeleri katılım gösterdi.

 

Olağanüstü genel kurulun Divan Başkanlığına BİSK Başkanı Asım Özdemir ve Katip Üyeliklerine de Adnan Güner, Recep Urel ile Özcan Ege seçildi.

 

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından faaliyet raporunu Kulüp Başkanı Cenk Nur akıcı bir sunumla genel kurula aktardı. Gündem maddelerinin sırasıyla işlendiği genel kurulda seçimlere tek liste ile gidildi.

 

Kulüp Başkanı Cenk Nur, Başkan Yardımcısı olarak Yönetiminde bulunan, Beykoz Amatör Spor Kulüplerini Destekleme Derneği’nin Genel Sekreteri ve İstanbul Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi İlker Güner’e görevi devretti.

 

Duygu dolu anlar yaşanan genel kurulda Kulüp Başkanı Cenk Nur bugüne kadar olduğu gibi ilerleyen süreçte de Anadolu Hisarı İdman Yurdu Spor Kulübü için elinden gelen desteği her zaman vereceğini belirterek görevi İlker Güner’e devretmekten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

 

Yeni Kulüp Başkanı İlker Güner’de Anadolu Hisarı İdman Yurdu Spor Kulübü gibi geçmişi başarılarla dolu bir kulübün Başkanlığına seçilmiş olmanın onurunu yaşadığını belirterek, bugüne kadarki çalışmaları için Cenk Nur’a teşekkür ederek, bayrağı her zaman daha da yukarıya çıkarmak için çalışacaklarının altını çizdi.

 

Dilek ve temenniler bölümünde Beykoz’Un bilinen spor adamlarından Recep Urel, geçmiş dönem Beykoz Belediye Meclis Üyesi Özcan Ege ve Beykoz Spor Kulübü Başkanı Zeki Aksu’nun söz alması sonrası olağanüstü seçimli genel kurul sona erdi.


Anadolu Hisarı İdman Yurdu Spor Kulübü'nün Yeni Yönetimi şu şekilde;

 - Yönetim Kurulu

İlker Güner, Tolga Arat, Yahyahan Muslubaş, Ferda Özkalender, Atahan Paşabeyoğlu, Resul Rençber, İslam Yıldız, Volkan Düzgün, Furkan Çelik, Erkan Balkan, Uğur Murat Bayraktar, Tuba Köroğlu, Adem Şahin, Recep Hisli, Sinan Kekeva, Yakup Türk, Hakan Arkan, Cüneyt Yalvaç, Nazım Erdoğan, Serhan Turaman, Semih Güveli, Ahmet Nuri Kurumahmut.

 - Denetleme Kurulu

Halil Güveli, Harun Eyibil, Bahadır Ünal, Cihat Kurtuluş, Serkan Acar, Ahmet Özçelik.

 - Disiplin Kurulu

Miktat Güner, Farık Ünal, Ali Benli, Hakan Şaşmazer, Oral Kap, Gürcan Öztürk.

 - Federasyon Delegeleri

İlker Güner, Tolga Arat, Erkan Balkan, Murat Bayraktar, Hakan Arkan, Serhan Turaman. 


Haberimizin videosu ilerleyen saatlerde yayınlanacak. 


Videolar

Toplam 1 video bulundu.

Fotoğraf Galerisi


24-07-2022 3045 Yorum yok. Yorum Ekle
Ozan Derviş

ÖĞRETMENLERİMİZE SEVGİ GÖNÜLDEN OLMALI

28-11-2022 Yorum yok. 701
Neyir Erkan Şişman

KARAMSAR

28-11-2022 Yorum yok. 610
Cüneyt Pulant

Teşekkürler Beykoz’um

28-11-2022 Yorum yok. 816
Feride Gündüz "Hoş Kalem"

Savarona ve Hüseyin Amca

28-11-2022 Yorum yok. 538
Tuncay Ünde

NİHAYET KALDIĞI YERDEN DEVAM…

28-11-2022 Yorum yok. 499
Adem Öztürk "Beykoz Sevdalısı"

Algı mı Olgu mu?

28-11-2022 Yorum yok. 490
Tekin Toklucu "Ters Köşe"

BEYKOZ’DA BİR DUAYEN…

28-11-2022 Yorum yok. 442
Asiye Çakır

Yükselen Değer ‘TÜRKİYE’

28-11-2022 Yorum yok. 1145

NE YAPARSAN YAP AŞK İLE YAP

25-10-2022 Yorum yok. 2165
Yaprak Akın

Mümkün mü, Mümkün

25-10-2022 Yorum yok. 2170
Hacı Arıcı

CÖMERTLİK

25-10-2022 Yorum yok. 1785
Makbule İnaç

Sanatsal bir yakarış

27-06-2021 Yorum yok. 3163