MELEK CANDAN CANINI KAYBETTİ

07-07-2024 666 Yorum yok. Yorum Ekle

Beykoz’un etkin Sivil Toplum Kuruluşları’ndan İyilik Bulaşıcıdır Derneği Başkanı Melek Candan, bir süredir tedavi gören annesi Mükerrem Candan’ı son yolculuğuna göz yaşlarıyla uğurladı.


Evinin önünden helallik alınması sonrası, Okmeydanı Talatpaşa Camisinde öğlen namazını müteakiben kılınan cenaze namazı sonrası Mükerrem Candan Hasdal Mezarlığındaki ebedi istirahatgahına uğurlandı.


Melek Candan’ın annesi Mükerrem Candan’ı Aile bireyleri, akrabaları komşuları ve sevenleri son yolculuğuna uğurlarken, Melek Candan’ı Beykozlu dostları, Kanlıca eski Muhtarı Yusuf Kıroğlu, Engelsiz Umutlar Derneği Başkanı Dilek Bülbül ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Yeşilay Beykoz Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi Mithat Güner, Beykoz Halk Eğitimi Merkezi Öğretmenlerinden Hacer Koptagit ve Öğrencileri, Doğuş Haber Gazetesi İmtiyaz Sahibi Ozan Derviş yalnız bırakmadı.


Dernek çalışmalarını yakından takip ettiğimiz İyilik Bulaşıcıdır Derneği Başkanı Melek Candan’ın annesi Mükerrem Candan’a Allahtan rahmet, başta Melek Candan ve Aile bireyleri olmak üzere, sevenlerine ve sevdiklerine de sabırlar diliyoruz.

 

Anahtar Kelimeler : Beykoz,İyilik Bulaşıcıdır Derneği,Melek Candan

Videolar

Toplam 1 video bulundu.

Fotoğraf Galerisi


07-07-2024 666 Yorum yok. Yorum Ekle