Adnan Güner “O Bir Beykoz Ağabeyi”

07-09-2023 1045 Yorum yok. Yorum Ekle

Beykoz spor, sivil toplum ve siyaset dünyasının en etkin isimlerinden K.Adnan Güner, Beykoz Belediye Meclisi’nin İYİ Partili yeni üyesi oldu.

 

Adnan Güner, gümrük sektöründe yıllardır sürdürdüğü iş insanlığı kimliğini emekli olup sonlandırdıktan sonra hiç kapamadığı spor, siyaset ve STK çalışmalarına çok daha fazla zaman ayırarak çalışmalarını devam ettirmekte.

 

Beykoz Belediyesi’nde 5. Dönem’de Belediye Meclis Üyeliği görevini yürüten Adnan Güner, CHP Beykoz İlçe Başkanlığına Adaylığı sebebiyle Beykoz Belediye Meclis Üyeliği görevinden istifa eden Temel Karadeniz’in yerine Beykoz Belediye Meclisi’nin İYİ Partili yeni üyesi oldu.

 

Adnan Güner Beykoz’da çok az sayıda kişiye doğal yakıştırmayla söylenebilen “Beykoz’un Ağabeyi” gibi doğal yakınlık duyulan ender kişilerden birisi olurken, Beykoz gündemindeki saygınlığını her zaman korumasını bilmekte.

 

Meclis Üyeliği mazbatasını aldıktan sonra yapılan Eylül ayı Beykoz Belediye Meclisi’nde görevine başlayan Adnan Güner’e Beykoz Belediye Meclis Üyeliği görevinde başarılar dilerken, ilk Belediye Meclis toplantısında gerçekleştirdiği konuşmasını orijinal haliyle okuyucularımıza aktarıyoruz. 


07-09-2023 1045 Yorum yok. Yorum Ekle