Milletvekili Hasan Turan’ın Beykoz Mesaisi Yoğundu

29-06-2024 635 Yorum yok. Yorum Ekle

AK Parti İstanbul Milletvekili Hasan Turan, Beykoz’da esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi, Tokatköy kentsel dönüşüm alanında incelemelerde bulundu.


AK Parti İstanbul Milletvekili ve TBMM İdare Amiri Hasan Turan, saha çalışmaları kapsamında Beykoz’da bir dizi temaslarda bulundu.


Milletvekili Turan’a, AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Özkan Ayduğan, Gençlik Kolları Başkanı Burak Karaçam ile ilçe başkan yardımcıları, meclis üyeleri ve teşkilat mensupları eşlik etti.


CEMAAT İLE BİR ARAYA GELDİ

İlk olarak Tokatköy Merkez Camii’nde öğle namazını cemaat ile kılan Hasan Turan, cami derneğinde vatandaşlar ile bir araya gelerek karşılıklı görüş alışverişi ve değerlendirmelerde bulundu.


KENTSEL DÖNÜŞÜM ALANI İNCELENDİ

AK Parti İstanbul Milletvekili Hasan Turan, Beykoz ziyaretinin ikinci durağında ilçede ilk olan ve Türkiye’ye örnek olacak Tokatköy Mahallesi’nde yapımı süren kentsel dönüşüm şantiyesini ziyaret etti.


776 konut ve 47 iş yerinin yer aldığı projeye ilişkin yetkililerden bilgi alan Turan, İlçe Başkanı Özkan Ayduğan ile örnek daireleri gezdi.


ESNAF ZİYARET EDİLDİ

Milletvekili Turan, Tokatköy’de faaliyet gösteren esnafları ziyaret etti. Esnafın sıcak ve samimi ilgisiyle karşılayan Turan, hayırlı ve bereketli işler diledi.


TOKATLILAR DERNEĞİNE ZİYARET

Daha sonra, AK Parti İstanbul Milletvekili Hasan Turan, Beykoz Tokatlılar Dayanışma ve Kültür Derneğini ziyaret ederek dernek başkanı Bülent Kılıç ve üyeleriyle görüştü.


Turan, dernek başkanı Kılıç’a geçirdiği rahatsızlıktan dolayı geçmiş olsun dileklerini iletti.


Milletvekili Turan ve İlçe Başkanı Özkan Ayduğan, hac vazifesini yerine getiren Burak Maden’i hanesinde ziyaret ederek ibadetlerinin kabul olması ve hayırlı olması konusunda dileklerini iletti.


Son olarak, eşini kaybeden Hanife Akbaş ile kadın kolları yönetim kurulu üyesi Fatma Beğ’e ve Bingöl ailesine taziye ziyaretinde bulunuldu.

Haber Kaynağı: AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı


29-06-2024 635 Yorum yok. Yorum Ekle