MHP Beykoz İlçe Yönetim Kurulu Üyesi ve Beykoz Pazarcılar Derneği Başkan Yardımcısı Serhat Ismık, MHP Beykoz İlçe Başkanlığı Esnaflardan Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı görevine getirildi.
Beykoz’un aktif siyaset ve sivil toplum gönüllüsü Serhat
Ismık, yakın zaman önce İlçe Başkanlığa seçilen Emre Çömlekçi’nin Yönetiminde
MHP Beykoz İlçe Yönetim Kurulu Üyesi olmuştu.
Özellikle geride bırakılan Genel ve Yerel Seçimler’ deki çalışmalarıyla tanınan Ismık, sosyal medya hesabından yeni dönemde Esnaflardan Sorumlu MHP Beykoz İlçe Başkanlığı görevine getirildiğini paylaşması üzerine oluşturduğumuz haberimizi okuyucularımıza aktarıyoruz.