Konuk Defteri

ERAY ŞAHİN 25-03-2014

Ben beşiktaş futbol okulana gidiyorum ve çok memnunum hocalarım çok iyi ve kulübe başladığımdan beri kendimi geliştirdiğime inanıyorum hocalarım sayesinde inşallah güzel yerlere gelirim ercan hocama ve diğer hocalarıma çok teşekkür ediyorum

hanife özdemir 02-09-2011

güzel bir geceydi böyle bir organizasyon yaptığı için muhtarımıza,ayrıca doğuş gazetesinede yayınladığı ve gecemize renk kattığı için teşekkür ederim.

melih ulu 11-07-2011

sayın doğuş haber yetkilileri, buradan sizin aracılığınız ile Sn. belediye Başkanımıza ve belediye yetkil,ilerine seslenmek istiyorum. yaklaşık 1,5 ay önce soğuksu meydanında otobüs durağının arkasına getirip monte edilen bankamatikler neden halen daha hizmete girmedi. lütfen birileri buna mantıklı bir cvp verebilirler mi.

kavacık severi 12-03-2010

Herkeze selamlar biz kavacık mahallesi sakinleri olarak otagtepe caddesıne dosenmıs tasların yerınden oynamasının ve kaldırımların sokulup herhangı bır tadılat yapılmadan yerıne oturtrurulmasından dolayı en ufak bır yagmurda yurudugumuzde yuzumuze sıcrayan camuru onlemek ıcın eskı asfalt yolumuzu geri istiyoruz geregının yapılmasını arz edeim..İYİ ÇALIŞMALAR

Kenan Aktürk 04-03-2010

sayın başkanım sokagımıza sızın talımatınızla yıllar sonrasında bır çöp kovası konuldu gönül ısterdıkı sız böyle küçük şeylerle meşgul etmemek ama ne yapalım yanınızda sızın kadar çaba gsteren bırılerını göremedık allah sızı başımızdan eksık etmesın siz beykozun koruyucu melegısınız bence saygılarımla kenan aktürk

Doğuş Haber 13-02-2010

Muhammed bey uyarınızı arkadaşlarımıza ilettik öneri ve desteğiniz için teşekkür ederiz selamlar

bahar bozkurt 06-12-2009

bn çubukludan bahar okulumu çok seviyorum ama okulumzda spor salonu yoq bu yüzden kapalı havalarda spor yapamayoruz biz spor ssalonu istiyoruzz sayqılarLaa

mustafa arslan 26-11-2009

BAYRAMINIZI KUTLAR SEVDİKLERİNİZLE BERABER NİCE MUTLU BAYRAMLAR DİLERİM.

İbrahim ÖZGEN 05-10-2009

Saygıdeğer Mesudiye Yöneticilerimizin üstün gayretleri ile,Mesudiye, Yeşilce arasında bulunan ve her zaman kazalara gebe olan ana yolun yöneticilerimizin gayretleri ile inşallah yapımı gerçekleşecektir. Buna kalben inanmaktayım.
Sn. Kaymakamımız ve Belediye Başkanımızın gayretlerini ilğilerini bilmekteyiz.Belde belediye başkanımızında ilgisini takip ediyoruz.
Mesudiye Derneğimizin ve köy Derneklerimizinde bu konuda ilğilendiğini, konunun takipçisi olduğuklarını saygıdeğer vatandaşlarımıza bildirmek, onları bilğilendirmek görevimizdir.

Tüm vatandaşlarımızın bu tür konularda hassasiyet göstermeleri ve takipçisi olmaları, Mesudiyemizin yararınadır.

Tüm Mesudiyelilere Sevği ve saygılar. İbrahim ÖZGEN Mesudiyeliler Der.Bşk.

isa okumuş 22-09-2009

bu bayram duyduğum haberin mesudiyenin köy derneklerinin talepleri üzere mesudiye'ye yeşilce yolu onarım çalışmalarından duyduğum sevinci bu çalışmayı yapan tüm mesudaiye yöneticilerine ve talep eden insanlarıma teşekkür etmeyi bir borç bilirim .
Daha güzel işlerin yapılması dileğimle saygılar sunarım......

Toplam 156 yorum bulundu. 1-10 arası listeniyor.