OLACAK GİBİ DEĞİL AMA

05-08-2019 1977 Yorum yok. Yorum Ekle

Değerli Dostlarım

El sanatları çalışmalarımdan kalan boş zamanlarımda düşünce ve gözlemlerimi kaleme aldığım yazılarımı bundan böyle sizlerle paylaşmaya karar verdim...

Beykoz aşığı birisi olarak, bir ticari kaygının dışında özellikle eğitim hedefi olan çalışmalarıma, maalesef yeterince ilgi ve alakayı göremememin üzüntüsünü yaşamaktayım.

Dostlarım çalışmalarım sonrası ortaya çıkan eserlerin bir benzeri yoktur ve her biri sanat harikasıdır. Bu nedenle her birini ayrı bir aşkla, şevkle yapmaktayım ki yeni eserler, yeni harikalar ortaya çıksın ve getirisiyle yeni umutlara can suyu olayım.

Benim bütün eserlerim (özürlü) diyemiyorum, Engelsiz diyelim. Kimsesiz, ihtiyaç sahibi, yoksul tüm hayırlı işler kısacası (yani yazmakta zorlandığım taraf) yerler içindir. Bu böyle biline, aksini aklınıza bile getirmeyin telafuz etmeyiniz.

Dostlarım ben, Beykoz’da ki tüm Kurumlara, Kuruluşlara, Resmi ve Yerel tüm derneklere yakınlığım aynı mesafededir. Hatta yönetiminde olduğum birçok STK olduğu gibi benimle iletişimde olan tüm STK’lara aynı amaç doğrultusunda yardımcı olmaya çalışıyor olmama rağmen, uğraşımın zaman zaman anlaşılamadığından yakınmaktayım.

Gelin Dostlarım, arkadaşlarım sizlerden isteğim STK Yöneticileri birlik olalım. Yeni projeler üretelim. Hatta bir üst kurul kuralım, sanata sanatçıya el ayak olalım. Tüm derneklerimizin çalışma alanlarının birinci maddesi Beykoz olsun ve bu konuda ortak hayata geçirilecek Beykoz Projeleri çıksın.

Beykoz ismi gibi “Koz” olsun STK’lar birlik içinde olursa elimizdeki sanatkarlara sahip çıkarsa, bu cam olur, resim olur, sepet olur olurda olur. Beykoz sanat ve sanatçı dostlarla dolu. Yeter ki bu işlere birlikte el atalım. Yoksa STK’lar Ramazan’da yemek vermekle çayırda 15 günlük etkinlik için olmamalı.

Her branşta ses getirmeli bizler birlik içinde olursak, her türlü hizmetlerimizi de alacağımızdan kuşkumuz kalmaz.

Çocuklarımızı okutur, iş, aş sahibi yapar Beykoz’umuza her konuda hizmette bulunuruz.

Onun için gidenin arkasından konuşmayı bırakacağız, nokta koyacağız yeni yönetimle Beykoz’umuzu hep beraber uçuracağız.

Sizlere yönetimde bulunan tüm başkanlarım(STK)

“Mum kadar ışığı olmayanı

Güneş yerine koyarsak

Bizleri karanlıkta bırakırlar”

Gelin hep beraber Beykoz’umuzu Sanat ve Sanatkarlarıyla, turizme açarak el ele zirveye çıkaralım. Bu konuda sizlere tüm kalbimle güveniyor ve desteklerinizi bekliyorum.

Evet dostlar Beykoz için iyi düşünelim, zaman değerlerimiz konusunda birlik olma zamanıdır ve bu zaman artık geçmek üzeredir.  Beykoz adına yeni bir soluk getirip arzuladığımız günlere kavuşmanın yolunun özellikle Muhtarlarımızın, Spor Kulüplerimizin ve STK’ların örgütlü çalışması ve tüm Beykoz’un bu çalışmalara katkı koymasıyla olacağını düşünüyorum.

“Unutma Senin Yerini dolduracak biri bulununca sen unutulursun”

Sevgi Saygıyla Beraber Olma adına

Kurban Bayramınızı en içten duygularımla kutlarım.

Her şey İnsanlık ve Beykoz için...

Ozan Derviş

ALLAH VE CAN KORKUSU OLMAYANLAR DEVAM ETSİN

08-05-2021 Yorum yok. 826
Neyir Erkan Şişman

KAPALIYIZ

08-05-2021 Yorum yok. 581
Osman Topuz

Yaşama İnat

08-05-2021 Yorum yok. 359

İYİ AİLE OLABİLMEK

08-05-2021 Yorum yok. 531
Yaprak Akın

YENİ NESİL BAYRAMLAR

08-05-2021 Yorum yok. 242
Cüneyt Pulant

Gülümsemeyi Hiç Unutmayalım

08-05-2021 Yorum yok. 950
Makbule İnaç

HIZIR GÜNLERİ - SABUN KOKULU BAYRAMLAR

08-05-2021 Yorum yok. 577
Tuncay Ünde

Beykoz'a Kaşıkla Verip Kepçeyle mi Alınıyor...

08-05-2021 Yorum yok. 286
Asiye Çakır

NEREDE ESKİ BAYRAMLAR

08-05-2021 Yorum yok. 596
Hacı Arıcı

RAMAZANDAKİ İBADETLERİMİZİ BİR ÖMRE AKTARALIM

08-05-2021 Yorum yok. 564
Tekin Toklucu "Ters Köşe"

NELER OLUYOR…

08-05-2021 Yorum yok. 487