CHP Beykoz İlçesinde Hareketli Saatler

27-10-2018 1718 Yorum yok. Yorum Ekle

Belediye Başkan Aday Adaylığı sürecinin sona erdiği akşam saatleri öncesinde iki Belediye Başkan Aday Adayı dosyalarını ilçe Başkanına teslim etti.


Her iki aday adayına dosya teslimi için aynı saatin verilmesi ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçtaroğlu’nun bir ziyaret için Beykoz’a gelmesi sebebiyle İlçe Başkanı Aydın Düzgün ve bazı Yönetim Kurulu üyeleri açıklanan saatten çok az bir süre sonra ilçeye gelmeleri haraketli saatlerin son demi oldu.


Nihayet her şey hazır olduğunda, ilk dosya teslim eden aday adayı, teknik özellikleri ve mesleki başarılarından dolayı bir süredir ilçe gündeminde olan Mimar Muammer Tonya oldu. Tonya, yaptığı kısa açıklamada, Mimar olduğunu ve Belediye hizmetleri ile özel hizmetlerinin bulunduğunu Beykoz’un her türlü sorununu çözebilecek donanımda olduğunu vurgulayıp, Bugün dosya teslim etmeye geldik. Aday Adaylığı tanıtımımızı gün ve saatini açıklayacağımız ilerleyen günlerde yapacaklarını belirtip ilçe merkezinde bulunanlara İlçe Başkanı ve Yönetimine teşekkür etti.


Aynı akşamın ikinci dosya teslim edeni de adı birkaç seçim dönemidir Belediye Başkan Aday Adaylığı ve Adayı olarak halk arasında konuşulan ilçenin çok tanıdığı ve Belediye Başkanlığı yapması konusunda, kendisini buna zorlayan bir halk kitlesi olduğu hissedilen, Beykoz Belediyesi’nin efsane isimlerinden Belediyeciliği bugüne kadarki tüm belediye başkanlarından aşağı kalmayacak kadar bilen ve aynı zamanda Çubuklu Spor Kulüp Başkanı Coşkun Tosun oldu.


Coşkun Tosun yaptığı kısa konuşmada artık arkamdaki baskılara daha fazla kayıtsız kalmam mümkün değildi, bu süreci değerlendirmem konusunda birçok Beykozlunun baskısıyla bu yola çıktım. Yola çıkmamın bir başka sebebinin de partisinin Beykoz’da yerel iktidarı kazanması için olduğunu vurgulayarak, bunula ilgili her türlü tecrübe ve birikimin kendisinde olduğunu iyi bildiğinden, 25 yıllık hizmet ettiğim Belediye’de ki görevimden ayrılarak Aday Adayı oldum dedi.


Tosun, son olarak bugün birkaç arkadaşının dışında buraya kimseyi davet etmediğini sadece dosya teslim etmek üzere geldiğini, esas tanıtımın ilerleyen günlerde emsali olmayan bir şekilde ve duyurusunun da yapılarak gerçekleşeceğini söyleyerek İlçe Başkanı ve Yönetimi ile partide bulunan partililere teşekkür etti.


CHP Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün her iki dosyayı alırken de yaptığı konuşmalarda aday adaylarına teşekkür ederek başarılar diledi.


Belediye Başkan Aday Adaylığı müracaatının bitmesi sonrası müracaatları olan Aday Adaylarının toplantı yapacağının duyurulması üzerine İlçe Yönetimi toplantının basına kapalı olmasına rağmen fotoğraf çekebileceğimizi belirtmesi üzerine tüm aday adaylarının toplu fotoğrafı çekildi. İlçe Başkanının konuşmasında aday adaylarının sayısının sekiz olduğunu bildirmesine rağmen dokuzuncu aday adayı da fotoğraf karesine girerken öğrenildi.


Bazı Aday Adaylarımızı, dosya teslimi ve yaptıkları tanıtımlardan veya sosyal medya paylaşımlarından öğrenmemize rağmen bazılarının aday adaylığını basına verilen toplu fotoğraf karesinden öğrenmiş olduk.


İlçe Başkanı Aydın Düzgün ile hatıra karesinde bulunan Belediye Başkan Adayları Soldan Sağa doğru İbrahim Gündüz, G.Taneri Vural, Av. Şevket Arıkan, Gülay Demirel, Mimar Muammer Tonya, Dr. Devrim Altıntaş, Dr. Nafiz Ünlü, Coşkun Tosun, Mimar Can Çemberoğlu Sürecin tüm Belediye Meclis Üyesi ve Belediye Başkanı Aday Adayları ve CHP Beykoz İlçe Başkanlığı için hayırlı olmasını dileriz.

Dosya teslim eden her iki aday adayının tanıtım günlerini açıklamalarına rağmen, çakışma ihtimaline karşın kendilerinin yeniden parti teşkilatına, kamuoyuna ve basına yapacağı duyuruyu aktarmak düşüncesinde olduğumuzdan tarihleri yayınlamadık.

Aynı akşam bir yandan da olanca hızı ile Meclis Üyeliği Aday Adaylığı devam etmekteydi. Bir grup Belediye Meclis Aday Adayı’ da gecenin güzelliğinden objektiflere hatıra pozu verdiler.

Anahtar Kelimeler : Beykoz,CHP,CHP Beykoz,CHP Beykoz İlçe Başkanlığı,CHP Beykoz Belediye Başkan Aday Adaylığı,Mimar Muammer Tonya,Coşkun Tosun


Fotoğraf Galerisi


27-10-2018 1718 Yorum yok. Yorum Ekle
Ozan Derviş

Siz Olsanız Ne Yapardınız

21-11-2018 Yorum yok. 1653
Neyir Erkan Şişman

Geç Kalan Göç

21-11-2018 Yorum yok. 1023
Bilal Karabacak

BEYKOZ ANADOLU’DUR…

21-11-2018 Yorum yok. 1548
Makbule İnaç

BEYKOZ’DAN ESİNTİLER

21-11-2018 Yorum yok. 773

ÖĞRETMENLER GÜNÜ

21-11-2018 Yorum yok. 902

Doğru İlet –iş-im

21-11-2018 Yorum yok. 987
Hacı Arıcı

HZ.MUHAMMED (sav)’İN ÖĞRETMENİ KİMDİR

21-11-2018 Yorum yok. 873
Asiye Çakır

GELECEK DE AN' DA…

21-11-2018 Yorum yok. 906
Tekin Toklucu "Ters Köşe"

VİRÜS…

21-11-2018 Yorum yok. 959
Yaprak Akın

EGO VE BİZ

21-11-2018 Yorum yok. 660
Taner Mert "Mert Beykozlu"

İnsanlık Nereye Gidiyor

26-10-2018 Yorum yok. 1351
Zeynep Küçük

Beykozlu İnsanımız Sıfır Atık’ta da Öncü

26-10-2018 Yorum yok. 889
Ergin Tüfekçi

BEYKOZUMUZ DAKİ TURİZM ELÇİLERİMİZ

15-08-2018 Yorum yok. 1213
Füsun Sökmez "Al Yazmanın Sesi"

OYUMU NASIL KULLANACAĞIM?

13-06-2018 Yorum yok. 2740