CHP BEYKOZ SON VİRAJA OLDUKÇA TEMKİNLİ GİRDİ

18-06-2018 1937 Yorum yok. Yorum Ekle

CHP Beykoz İlçe Başkanlığı, teşkilatının tüm kadrolarıyla 24 Haziran Milletvekili ve Cumhurbaşkanlığı Seçimleri propaganda çalışmalarının son virajına girerken “Bayram Şenlikleri Kapsamında” Ramazan Bayramının 2. Günü Cumhurbaşkanları Adayları Muharrem İnce’yi Beykoz’da konuk ettikten sonra, bayramın son günüde Rüzgarlıbahçe Asr-ı Mekan’da yaptıkları muhteşem bayramlaşma töreniyle gövde gösterisi yaptılar.


Siyasi Partilerin profesyonel kadroları, parti programları dâhilinde geliştirdikleri seçim stratejileri ile çalışmalarını,  görsel ve yazılı medyadan halka indirmeye çalışırken, kendi doğrularını, rakiplerinin yanlışlarını anlatarak yeni bir siyasi sayfa açma yarışındalar.


İşte tam da burada CHP Beykoz İlçe Başkanlığı’nın Belediye Meclis Üyesi, Beykoz Siyaseti’nin ve Sivil Toplum hayatının olmazsa olmazlarından Gülay Demirel’in koordinesinde organize ettiği, yemekli Ramazan Bayramı Bayramlaşma Programı, CHP Beykoz İlçesi içinde bir miladın başlangıç noktası olgusu oluştururken, genel de çok kere rastlanılan ve CHP üzerinden yapılan maneviyat eksikliği yönündeki söylevlere, gerçekleşen Bayramlaşma Programı cevap niteliğinde gibiydi.


Bayramlaşma yemeğinde salonu teşkilat mensupları tamamen doldururken, CHP Genel Sekreteri ve Birinci Bölge Milletvekili Adayı Akif Hamzaçebi ile Birinci Bölge Milletvekili Adayları Gürsel Tekin, İbrahim Kabaoğlu ve Oktay Aksu,  Muhtarlar, Yöre Dernek Başkanları, Sivil Toplum Kuruluşları ve Spor Kulüpleri Başkanları protokol konukları oldu.


Aydın Düzgün Başkanlığındaki CHP Beykoz Teşkilatı’nın Gençlik ve Kadın Kolları Yönetimleri konuklarıyla yakından ilgilenirlerken, geceyi Gençlik Kolları eski Başkanı Ege Ercan sundu.


Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması sonrasında, İlçe Başkanı Aydın Düzgün tüm konuklarına gecelerine katılmalarından dolayı teşekkür ederek bayramlarını tebrik etti.


Protokol konuşmalarında İbrahim Kabaoğlu, Oktay Aksu, Gürsel Tekin ve Akif Hamzaçebi yaptıkları kısa konuşmalarda davetlilerin bayramını tebrik ettikten sonra, kendilerini ve aday bölgelerini tanıtıp 24 Haziran Seçimleri ile ilgili görüşlerini parti programları dahilinde kısa olarak dile getirirlerken, Beykoz Amatör Spor Kulüpleri Birliği Başkanı Asım Özdemir ve Muhtarlar  Hüsnü Kolcu’da davet edildikleri mikrofondan, konukların bayramlarını tebrik ettiler.


Beykoz’un her mahallesini ve her sokağını bir yerel yönetici kadar iyi bilen CHP Genel Sekreteri ve İstanbul Birinci Bölge Milletvekili Adayı Akif Hamzaçebi konuşmasında, çalışmaları içerisinde Beykoz’un özel yerinin olduğunu belirterek, tapu, mülkiyet, 2-B, hazine arazileri, İBB taşınmazları, Poyrazköylülerin ve Balıkçıların, Tokatköylülerin orman sorunlarının çözümlenmesi ile ilgili her fırsatta Beykozlular ile birlikte olduğunu, anlattığı konularda mecliste hangi yasa çıktıysa Beykozlular ile gece gündüz verdikleri mücadelenin sonucu olduğunu söyledi.


Hamzaçebi, konuyu seçime getirdiğinde ise yine çarpıcı söylevini devam ettirerek; “Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu toplumun her kesimi ile sürekli görüşmeler yaparak CHP ve Cumhurbaşkanı Adayları Muharrem İnce’nin iktidar yolunu açmaya ve Türkiye’yi aydınlık bir geleceğe hazırlama mücadelesi veriyor. Bu iktidarda, tapu ve imar sorunu olmayacak, eğitim seviyesi artacak, kişi başı milli gelir seviyesi yükselecek,  huzur gelecek ve tabi ki bunlar ve birçok açılım büyük bir hukuk mücadelesi ve sizlerin desteği ile oluşacak ve burada görüyorum ki sizlerin inancı tamdır.


Ülkeyi 16 yıldır, İstanbul’u 24 yıldır yönetenlerin sistemi ve kuralları adalet üzerine olsaydı ülkemiz bu hale gelmezdi. Vatandaş artık değişimin zamanı geldiğini çok iyi biliyor ve yeni bir iktidar istiyor. Kurallar adalet üzerine kurulmamışsa toplumlar felakete gider. Adalet varsa bundan topluma zarar gelmez. Bu sebepten de vatandaşlarımız seçime 5 kala çıkartılan yasalara bile kanmayacağını açık yüreklilik ile dile getiriyor” dedi.


CHP Genel Sekreteri 1. Bölge Milletvekili Adayı Akif Hamza Çebi son olarak ta sözlerini gecenin maneviyatına getirerek, Şeyh Edebali’nin bir sözünü örnek verdi “En büyük zafer kendini nefsini tanımaktır” diyerek, tutulan oruçlarla ibadetinizin kabulünü Allahtan diliyorum dedi. Konukların bayramlarını bir kez daha tebrik etti.


Tüm Milletvekili Adayları kısa konuşmalarının sonunda 24 Haziran’da teşkilatlarını Tamam demeye davet etmelerinin ardından Halk Dansları Eğitmeni Ali Tosun’un hazırladığı Zeybek Ekibi kısa gösterisinin ardından büyük bir TÜRK BAYRAĞI açılarak coşkuyla İzmir Marşına başlaması salonda coşkuyu doruklara çıkarttı. Konuklar TÜRK BAYRAĞININ etrafında kenetlenerek İzmir Marşı coşkusuna ortak olmalarıyla gece son buldu.

    


Videolar

Toplam 1 video bulundu.

Fotoğraf Galerisi


18-06-2018 1937 Yorum yok. Yorum Ekle
Ozan Derviş

UNUTMAYALIM SEÇİM GERİDE KALDI

01-05-2019 Yorum yok. 1337
Makbule İnaç

Bahar Ayının Müjdecisi HIDRELLEZ

01-05-2019 Yorum yok. 659
Taner Mert "Mert Beykozlu"

Hiç Düşündük mü?..

01-05-2019 Yorum yok. 480
Hacı Arıcı

RAHMET AYI RAMAZANA GİRERKEN

01-05-2019 Yorum yok. 609
Zeynep Küçük

Bakla ve Gül Kokusu

01-05-2019 1 yorum. 464
Tekin Toklucu "Ters Köşe"

OTİZM ve FARKINDALIK

01-05-2019 Yorum yok. 632
Yaprak Akın

İyi Niyet...

01-05-2019 Yorum yok. 432
Asiye Çakır

DÜRÜSTMÜSÜNÜZ?

01-05-2019 Yorum yok. 1215
Çiğdem Topatan

SANAT EĞİTİMİNİN ÇOCUK GELİŞİMİNE ETKİSİ

27-03-2019 Yorum yok. 990
Ergin Tüfekçi

Sevgili Beykoz

02-03-2019 Yorum yok. 1162